top of page

 

 


משתמשי WIX רבים , גם הוותיקים שביניהם , לא מכירים את שוק האפליקציות של WIX מקרוב , אם גם אתם כמו משתמשי WIX רבים אחרים , לא מכירים מקרוב את שוק האפליקציות של WIX אז הסקירה הזאת בשבילכם ותוגלו להפיק ממנה טיפים רבים על מנת לשדרג את אתר הWIX שלכם ולקחת אותו צעד אחד קדימה!

 

אז מה זה בכל שוק האפליקציות של WIX?

 

ב 2 מילים - שוק האפליקציות של WIX הוא "עולם ומלואו"! לא פחות מזה!

חשבתם שהאופציות והמודולים הבסיסיים של WIX מדהימים , כנסו לשוק האפליקציות של WIX ותגלו עולם חדש של פ'יצרים וכלים מדהימים שישדרגו את אתר ה WIX שלכם ללא היכר, ואני לא מגזים!

במקום לחפש קודים חיצונים לשילוב באתר , WIX מציעים בשוק האפליקציות שלהם כלים , שלא נכללים בכלים הבסיסיים של WIX, רוב הכלים בחנות פותחו במיוחד עבור WIX ע"י חברות הייטק חיצוניות , כאשר לכל אפליקציה יש חבילה בסיסית חינמית שתוכלו להשתמש בה על מנת להכיר את האפשרויות הבסיסיות , אולם , בכדי לשדרג את האפליקציה ולפתוח את כל האפשרויות יש צורך בתשלום בסיסי של כמה דולרים בחודש , בחלק מהמקרים גם חבילת החינם של האפליקציות יתנו מענה לצרכי הלקוח, כל מקרה לגופו. 

כאשר משדרגים את האפליקציה לחבילת פרמיום 70% מהתשלום הולך לחברה המפתחת ורק חלק קטן הולך ל WIX ובכך בעצם החברה מעודדת חברות צד שלישי לפתח תוספים למערכת WIX.

 

אז מה יש בשוק האפליקציות של WIX?

שוק האפליקציות מכיל כיום כמעט 200 אפליקציות שונות שתוכלו להוסיך לאתר שלכם והם מחולקות לפי נושאים.
שוק האפליקציותכולל יישומים רבים יישומים אלה כוללים כלים שימושיים כגון עגלות קניות (על ידי Shopify), ווידג'טים צ'ט בזמן אמת (על ידי ראמבל שיחה וLiveChat) ושירותים רבים פונקציונליים אחרים, כוללים כלים שיווקיים (דיוור אלקטרוני, עופרת / דור תנועה, תחרויות חברתיות, קופונים), יישומונים חברתיים ( פורומים, קופסות תגובה, כל הרשתות החברתיות הגדולות) וכלים אחרים כגון כלים מקוונים הזמנה, בוני טופס יצירת קשר, הזמנת מינוי ומתזמנים.מחולק לכמה קטגוריות עיקריות :

כלים לעסקים (חדש ומדהים)

גלריות 

טפסים

כלים לרשתות חברתיות

כלי שיווק

אפליקציות של WIX

ואפליקציות חינמיות שנוצרו ע"י WIX

 

אפשר גם להכנס למצב של צפייה בכל האפליקציות של WIX או רק אפליקציות WIX הכי חדשות או אפליקציות WIX הכי פופולריות.

 

אז מה מיוחד כל כך בשוק האפליקציות?

חוץ מהאופציות הנוספות והמדהימות לשידרוג אתר ה WIX שלך , החלק המדהים הוא האינטגרציה של היישומים עם המערכת , בדרך כלל הוספה של קודים חיצונים והטמעתם באתר גוררים הרבה בעיות ותקלות טכניות והתעסקות רבה מסביב על מנת להתאים אותם לאתר.

הייתרון בWIX שכל האפליקציות נבנו במיוחד למערכת WIX ויש להם אינטגרציה מלאה עם המערכת , כך שהוספת האפליקציות לאתר מבוצעת בצורה חלקה באופן יחסי לקודים חיצוניים , ומאפשרת התחלת עבודה לאחר ביצוע כל ההגדרות המתאימות בכדי להתאים את האפליקציה לצרכי המשתמש באתר הWIX שלו.

הדבר חוסך את כל ההתעסקות הטכנית המסורבלת הכרוכה בהטמעת קוד חיצוני כך שאפשר להתמקד בהדרגת היישום בצורה המייטבית לאתר הWIX שלך.


אז כמה זה עולה?

עבור רוב האפליקציות של WIX יש גרסאות חינם - פרימיום (בלי דגש) FREEMIUM ויש גרסאות משודרגות  פרימיום (עם דגש) premiumבתשלום שכוללות אפשרויות מתקדמות שלא כלולות בגרסת הבסיס , לחלק מהמשתמשים גם גרסאות החינם יתנו מענה הולם , לרוב גרסאות החינם אין הגבלת זמן שימוש כך שאפשר להתחיל להשתמש באפליקציה , אהבת - תשדרג לפרימיום , בדרך כלל העלויות נעות בין מס' דולרים בודדים עד עשרות דולרים בחודש (2-15$) , תלוי באפליקציה ובמידת התחכום שלה.

מבחן עלות - תועלת הוא אינדיבידואלי וחלק מהאפליקציות כוללות גם דאשבורד ומערכת CRM חיצוניות לניהול לידים וכו' כך שיש למה לצפות כי חלק מהאפליקציות באמת מדהימות ויכולות לשדרג את העסק ולחסוך שימוש בכלים אחרים ואפילו לייעל תהליכי עבודה שלמים!

דבר נוסף שחשוב לציין , חלק מהיישומים שתמצאו , קיימים גם מחוץ לWIX בתוך כלים לאתרים שמאפשרים הטמעה במערכות בניית אתרים שונות כגון ג'ומלה , וורדפרס ועוד , הייתרון ב WIX , מעבר לעובדה שהגרסאות שנמכרות בחנות האפליקציות של WIX מותאמות במיוחד למערת WIX (בדומה לאפליקציות של APPLE עבור IOS), הייתרון הגדול שהכלים נמכרים בתוך שוק האפליקציות של WIX במחיר מוזל , למשל שרות כלי הצ'אט אונליין "ראמבל צ'אט" עולה באתר הרשמי של החברה המפתחת 16$ בחודש, למשתמשי WIX השירות ניתן ב 9.99$ בחודש, בהחלט הוזלה משמעותית ומשתלמת!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                  

bottom of page