top of page
ScreenHunter_091.jpg

ScreenHunter_091.jpg

לוגוסייט בניית אתרים.


מהי מערכת WIX?

WIX היא מערכת מקצועית לבניית אתרים בתקן HTML 5 , בניגוד ל מערכת בניית אתרים LOGOSITE HD אשר תומכת בעברית מלאה, מערכת בניית האתרים WIX אינה תומכת בעיברית , אולם מדובר במערכת בניית אתרים ועיצוב אתרים איכותית מאוד אשר יש בה מגוון רחב של פיצ'רים ומודולים לבניית אתרים.

האם יש WIX בעברית?

כפי שציינו , אין WIX בעברית, מערכת בניית האתרים WIX , היא באנגלית בלבד. 
לכן לרוב לקוחותינו נמליץ לבנות אתר באמצעות מערכת LOGOSITE המיועדת לבניית אתרים גדולים כגון: אתרי מכירות , אתרי קטלוג, אתרי בלוג , פורומים כו' או מערכת LOGOSITE HD המציעה מגוון פיצ'רים ומודולים כמו מערכת בניית האתרים WIX , גם היא מערכת לבניית אתרים בתקן HTML 5 , והיתרון הגדול שהיא בעברית מלאה , נוחה וקלה לשימוש.


האם האתרים שנבנים ב WIX מתאימים לנייד?

כן, האתרים שנבנים באמצעות מערכת WIX מותאמים באופן אוטומטי לנייד אם זה אייפון או אנדרואיד וכו'..

על איזה מערכת כדאי לי לבנות את האתר שלי?

הכל תלוי בצרכים של המשתמש , במידה ומדובר בבניית אתר מסחרי הכולל אפשרויות סליקת אשראי מגוונות, אתר מכירות אונליין , אתר פורומים , אתר קטלוג , וכו'... עדיף להשתמש במערכת בניית האתרים לוגוסייט - זוהי מערכת וותיקה ויציבה המכילה את כל המודולים והפיצ'רים האפשריים , כולל סליקת אשראי , סטטיסטיקת כניסות לאתר , ניהול חברים , הפצת ניוזלטרים , ניהול חנות, ניהול מלאי , ניהול הזמנות וכו'....
מי שצריך אתר תדמית לא שגרתי , יכול להשתמש במערכת בניית האתרים WIX , המערכת מציעה מגוון רחב של תבניות , מערכת בניית האתרים WIX משתמשת בתקן HTML 5 , המאפשר בניית אתרים שנראים טוב עם אנימציות שונות ללא שימוש בפלאש, הבעיה של רוב המשתמשים , היא שהמשתמש הממוצע ימצא אותה קצת קשה לתפעול , גם בגלל שאין WIX בעברית , והתמיכה של WIX בעברית היא בסיסית מאוד .
מי שרוצה גם אתר תדמית שיראה מדהים וגם חשוב לו שתהיה לו מערכת ניהול קלה , פשוטה וידידותית , אנו ממליצים בחום על מערכת בניית האתרים LOGOSITE HD , שגם היא תומכת בעברית מלאה , הממשק כולו בנוי בעברית , והיא אינטואטיבית פשוטה וקלה לשימוש.
מערכת בניית האתרים LOGOSITE HD , משתמשת בטכנולוגיות החדישות הקיימות היום בשוק , וכל האתרים הם בתקן HTML 5.


ואם בכל זאת אני רוצה אתר WIX וקצת קשה לי לתפעל את המערכת?

אין שום בעיה!
חברת LOGOSITE מעניקה ללקוחותיה שירות בניית אתרי WIX בעברית.


איך בונים אתר WIX בעברית? 
בחר אחת מהתבניות של מערכת WIX כפי שהן מופיעות באתר בהמשך , העבר לנו את כל החומר שאתה מעוניין שיהיה באתר ה WIX שלך - תמונות , מאמרים , מוצרים , טקסטים וכו... ותוך 14 ימי עסקים יש לך אתר WIX בעברית באויר.
אנו נדאג לך הכל - איפיון האתר , הגדרות , חבילת אחסון , שם דומיין .האם ניתן לשנות את התבניות באתר WIX בעברית?

התבניות נועדו רק על מנת לפשט ולהקל את תהליך איפיון האתר , שזהו השלב הארוך והמורכב יותר בבניית אתרים , ככה הלקוח יודע מראש איזה אתר הוא מקבל ויותר קל לאפיין את בניית האתר .
כל האלמנטים באתר WIX בעברית ניתנית לשינוי , אתר WIX בעברית הוא דינמי מאוד וניתן להחליף תמונות , להזיז אלמנטים , להוסיף אלמנטים לשנות טקסט וכו'...


כיצד מתבצע תהליך האיפיון של אתר WIX?

איפיון האתר הוא השלב הדומיננטי והחשוב ביותר בבניית האתר , בדומה לבניית בניין , שלב התכנון הוא החשוב ביותר ולכן גם הארוך ביותר.
בעיקרון עם מערכת WIX בניית אתרים ניתן לבנות כמעט כל סוג של אתר , החל מאתר תדמית ב WIX ועד אתר בלוג WIX מדהים  ... 
מערכת WIX היא מאוד נוחה לשימוש ומאפשרת לעצב את אתר ה WIX שלכם באופן הייחודי שתרצו ללא שום הגבלה!
בתור פתיחה ועל מנת לקבל כיוון לאופן בניית אתר ה WIX שלכם , יש במערכת WIX מאות של תבניות מוכנות - לצפייה בתבניות השונות לחץ כאן 
ניתן גם לשאוב רעיונות מכאן   או מכאן .
וגם מכאן!

יש להבין שהתבניות הם לא מוגבלות , לעומת מערכות אחרות שניתן להתשמש בתבנית ללא שום אפשרות שינוי , במערכת WIX בניית אתרים הכל ניתן לשינוי , ניתן להוסיף אלמנטים ב WIX ולהוריד אלמנטים ב WIX ולעצב אותם בצורה שונה , הכל בהתאם לאיפיון הלקוח ובהתאם למה שמוצא חן בעיניכם!

התבניות הם רק בסיס , ומשנים אותם בהתאם ללקוח .

לכן , לפני שמתחילים לבנות את האתר , אנחנו מציעים ללקוח לעיין בתבניות לדוגמא , להסתכל באתרים של מתחרים ולהתרשם , לשאוב קצת רעיונות מכל מקום , ואז לגבש מוצר מוגמר שיותאם באופן אישי להעדפות הלקוח. לאחר שמחליטים על סגנון מסויים של אתר WIX שמתאים לנו , הדבר יקל על המשך תהליך בניית אתר ה WIX שלנו.

לפירוט נוסף בנושא איפיון האתר ניתן לקרא פה  ( סעיף 2)

החלק החשוב ביותר באיפיון האתר הוא דף הנחיתה או דף הבית , לדף הבית יש בדרך כלל מבנה קבוע מבחינת האלמנטים שאמורים להופיע בו והוא מחולק ברוב המקרים ל 4-5 חלקים :

1. החלק העליון בדרך כלל יכיל פרטים כגון : לוגו , פרטי יצירת קשר לעסק כגון כתובת וטלפון , אולי איזה סלוגן או משפט המחץ של העסק, שם בית העסק קישור לרשתות חברתיות כגון פייסבוק , גוגל + , טוויטר, יוטיוב , סאונדקלאוד וכו'...
2. מתחת יש לנו את תפריט האתר 
3. בחלק האמצעי החשוב ביותר של אתר ה WIX שלנו נשים בדרך כלל באנר מרשים עם תמונות מתחלפות  - דוגמאות לסוגי באנרים ב WIX  או גלריית תמונות מיוחדת  או סרטון וידאו שיווקי - יש לקבוע מראש מה אנחנו רוצים שהלקוח יעשה כשהוא נכנס לאתר , כלומר המהות היא " הנעה לפעולה" - רכישה, יצירת ליד , לחיצה על לייק , רישום לרשימת תפוצה וכו'... לכן במרחק קרוב לבנאר הראשי שלנו נמקם טופס הרשמה , כפתור קישור למבצע מיוחד ורכישה, רישום למערכת תפוצה וכו'....
חשוב להנגיש ללקוח את הדברים החשובים בהתאם לפעולה אותה נרצה שיבצע - זו בעצם מטרת האתר שלנו!
4. פירוט על 3-4 המוצרים או השירותים או הקטגוריות הכי חשובים שלנו בעסק בדרך כלל נבצע קישור ע"י כמה באנרים מעוצבים שיקשרו לעמודים הרלוונטיים
5. עלמ"ה - עדויות / לקוחות / מותגים / הוכחות - משפיע בצורה מכרעת על שיקול הדעת הלקוח להשתמש בשירותים שלכם !
6. חלק תחתון - פרטי יצירת קשר, לינקים , מפת האתר , קוביית פייסבוק .

לאחר שמסיימים את איפיון דף הבית של אתר ה WIX שלכם , ניתן להמשיך להגדיר את שאר חלקי האתר כגון גלריות תמונות  וכו'...

בהצלחה!

Your details were sent successfully!

בניית אתר WIX בעברית  - החל מ 99 ש"ח
מלא פרטים לייעוץ אישי - חינם!

bottom of page